ANGLIČTINA
Sem vložte podnadpis


KURZY ANGLIČTINY ONLINE PRO SAMOUKY


ANGLIČTINA PRO ZAČÁTEČNÍKY A1-

Začněte od základů a již brzy porozumíte běžným frázím, budete schopni představit se, koupit si lístky na vlak či mluvit o svých volnočasových aktivitách.

ANGLIČTINA PRO ZAČÁTEČNÍKY A1+

Nejste si jisti, jak si v angličtině objednat jídlo? S tímto kurzem to pro vás nebude problém, naučíte se vyprávět o zážitcích z dovolené, objednat si jídlo či požádat prodavačku o pomoc.

ANGLIČTINA PRO ZNALÉ ZAČÁTEČNÍKY A2-

V tomto kurzu si procvičíte převážně přítomné a minulé časy, naučíte se velké množství slovíček. Součástí kurzu je příprava na zkoušku KET.

ANGLIČTINA PRO ZNALÉ ZAČÁTEČNÍKY A2+

Tento kurz  je zaměřen na praktické využití jazyka a přípravu na zkoušku KET. Čekají na vás nová slovíčka a fráze, naučíte se vyjádřit budoucnost.

ANGLIČTINA PRO MÍRNĚ POKROČILÉ B1-

Doplňte své znalosti slovíček a gramatiky a budete schopni plynně konverzovat bez základních gramatických chyb. Jste připraveni se zkononalovat a dosáhnout svého cíle.

ANGLIČTINA PRO MÍRNĚ POKROČILÉ B1+

Po absolvování tohoto kurzu se můžete bez obav pustit do dialogu běžné konverzace. Naučíte se nová tématická slovíčka, budete rozumět a dokážete důstojně reagovat.

ANGLIČTINA PRO POKROČILÉ B2-

Chcete se bez obav pustit do dialogu běžné konverzace? S tímto kurzem to bude možné. Čekají na vás slovíčka a fráze ze světa pracovního prostředí či týkající se mezilidských vztahů.

ANGLIČTINA PRO POKROČILÉ B2+

Tento kurz se soustředí na procvičování všech jazykových dovedností - čtení, poslech, mluvený projev. Navíc si vyzkoušíte jazykovou zkoušku Cambridge FCE.

ANGLIČTINA JAKO PŘÍPRAVA KE STÁTNÍ MATURITĚ

Tento unikátní 4 měsíční kurz pokrývá všechny tři oblasti, které tě u státní maturity z angličtiny čekají. Teď už tě žádná otázka nezaskočí!

OBCHODNÍ ANGLIČTINA PRO ZNALÉ ZAČÁTEČNÍKY A2 

Pokud vám chybí slovní zásoba, kterou byste využili při svém zaměstnání, tento kurz je správnou volbou.

OBCHODNÍ ANGLIČTINA PRO STŘEDNĚ POKROČILÉ B1 

Po absolvování tohoto kurzu vás už vás nebude limitovat žádná jazyková bariéra a vaše nápady můžete směle vyjádřit.

OBCHODNÍ ANGLIČTINA PRO POKROČILÉ B2

Chcete se ještě více zdokonalit v oblasti pracovního života? Po absolvování tohoto kurzu vás už vás nebude limitovat žádná jazyková bariéra.

ANGLIČTINA PRO ELEKTROENERGETIKU B1+ 

Tento kurz vám pomůže snadno porozumět odborným článkům, zapojit se do diskuzí a bez obav se vyjádřit písemně. Naučíte se specifická slovíčka.

ANGLIČTINA PRO STROJÍRENSTVÍ B1+

Díky tomuto kurzu porozumíte odborným článkům, zapojíte se do diskuzí, bez obav se vyjádříte písemně. Seznámíte se s terminologií používanou v oblasti strojírenství.

ANGLIČTINA PRO PRÁVNÍKY B1+

Po absolvování tohoto kurzu snadno porozumíte odborným článkům, zapojíte se do diskuzí, bez obav se vyjádříte písemně. Navíc vám pomůže s přípravou na zkoušku The ILEC.  

ANGLIČTINA PRO ZDRAVOTNÍ PERSONÁL B1+ 

Kurz je svým obsahem vhodný nejen pro lékaře, ale i další lékařský personál. Dokonale vás připraví na komunikaci s pacientem.

ANGLIČTINA PRO DESIGNÉRY B2

Pokud jste konstruktér, projektant nebo designér je tento kurz pro vás správnou volbou. Naleznete spoustu užitečných slovíček a frází, které se týkají vašeho oboru.

ANGLIČTINA PRO FINANČNÍ SFÉRU B2+

Zdokonalte svou angličtinu ve finančním oboru! V tomto kurzu procvičíte všechny jazykové dovednosti - čtení, poslech, mluvený a písemný projev a gramatiku.

ANGLIČTINA PRO NÁKUP A PRODEJ B2+

Pokročilá angličtina je v řízení dodavatelského řetězce nezbytností! Proto je pro vás připravený specializovaný kurz obchodní angličtiny SCM - Supply Chain Management.

ANGLIČTINA PRO PERSONALISTY B2+

Prohlubte své anglické dovednosti s kurzem   v oblasti managementu lidských zdrojů! Slovní zásoba i cvičení jsou zaměřena právě na Human Resource.

1000 ANGLICKÝCH SLOVÍČEK

Tento kurz slouží pro zopakování a rozšíření slovní zásoby, je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Obsahuje 1000 slovíček tříděných do tematických bloků.

ANGLICKÁ SLOVÍČKA PRO A1

Tento kurz je vhodným doplňkem k obecným online kurzům pro začátečníky. Budete procvičovat všechny jazykové dovednosti - čtení, psaní, poslech, mluvení.

ANGLICKÁ SLOVÍČKA PRO A2

Tento kurz je vhodným doplňkem k obecným online kurzům pro znalé začátečníky. Budete procvičovat čtení, psaní, poslech, mluvení. Velký důraz je kladen na nácvik výslovnosti.

ANGLICKÁ SLOVÍČKA PRO B1

Tento kurz je vhodným doplňkem k obecným online kurzům pro studenty na úrovni B1. Budete procvičovat všechny jazykové dovednosti - čtení, psaní, poslech, mluvení.

AJ - SLOVÍČKA PRO AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL A2+ 

Pokud chcete rozumět odborným článkům, zapojit se do diskuzí a bez obav se vyjádřit písemně, tento kurz je pro vás správnou volbou. 

AJ - SLOVÍČKA PRO NÁKUP A PRODEJ B1

Specializovaný slovíčkový kurz obchodní angličtiny SCM - Supply Chain Management vás naučí slovní zásobu, která je v řízení dodavatelského řetězce nezbytností.

AJ - SLOVÍČKA PRO PERSONALISTY B1

Pracujete na pozici personalisty v zahraniční společnosti nebo vás tento obor prostě jen zajímá? Tento slovíčkový kurz vám pomůže prohloubit slovní zásobu v oblasti personalistiky.

AJ - SLOVÍČKA PRO ÚČETNICTVÍ B1

Chcete rozšířit svou anglickou slovní zásobu v oboru účetnictví? Slovní zásoba i cvičení v tomto profesním kurzu jsou zaměřeny právě na tento obor.

AJ - SLOVÍČKA PRO LOGISTIKU B1

Tento kurz vám pomůže snadno porozumět odborným článkům, zapojit se do diskuzí a bez obav se vyjádřit písemně. Naučíte se  slovní zásobu vhodnou pro tento obor.   

AJ - SLOVÍČKA PRO IT B1

Pokud pracujete v sektoru informačních technologií nebo si teprve hledáte uplatnění či vás toto téma pouze zajímá, je tento kurz pro vás správnou volbou.

AJ - SLOVÍČKA PRO VEDENÍ LIDÍ B1

Potřebujete prohloubit svou anglickou slovní zásobu v oblasti vedení lidí? Naučíte se specifickou slovní zásobu a odborné články či diskuze pro vás již nebudou překážkou.

AJ - SLOVÍČKA PRO FINANCE B1

Pracujete v oblasti financí a chcete zdokonalit svou angličtinu ve světě peněžních toků? Čeká na vás problematika účetnictví, faktur, daní, grafů a spousta dalšího.

AJ - SLOVÍČKA PRO STROJÍRENSTVÍ B1

V kurzu se seznámíte se specifickou slovní zásobou používanou v oblasti strojírenství, Odborné články či diskuze pro vás již nebudou překážkou. 

AJ - SLOVÍČKA PRO DESIGNÉRY B2

Jste konstruktér, projektant nebo designér? V tomto kurzu naleznete spoustu slovíček a frází, které se týkají vývoje, projektů, materiálů, pracovních nástrojů a jejich činností.

ANGLIČTINA PRO DĚTI 

Užívejte si s dětmi smysluplně strávený čas, který je naplněn hrou a výukou angličtiny. Děti se budou učit  s postavou rodilého mluvčího pomocí veselých videí, her a písniček.

 

DARUJTE NEJLEPŠÍ DÁREK

Věnujte dárkový poukaz, který jistě potěší začátečníka i pokročilého.