NĚMČINA
Sem vložte podnadpis

KURZY NĚMČINY ONLINE PRO SAMOUKY


NĚMČINA PRO ZAČÁTEČNÍKY A1-

Začněte od základů a již brzy porozumíte běžným frázím, budete schopni se představit, získat turistické informace nebo si objednat jídlo.

NĚMČINA PRO ZAČÁTEČNÍKY A1+

Základy již zvládáte, ale pořád si nejste úpně jistí? Doplňte si mezistupeň mezi A1 a A2, upevníte si tak své předchozí znalosti a získáte nové.

NĚMČINA PRO ZNALÉ ZAČÁTEČNÍKY A2

S tímto kurzem se dostanete do pokročilé úrovně.  Procvičíte všechny potřebné dovednosti - čtení, psaní, mluvený a písemný projev.

NĚMČINA PRO MÍRNĚ POKROČILÉ B1

S tímto kurzem zdokonalíte své znalosti a budete plynně konverzovat bez  gramatických chyb. Celý tento kurz vás postupně připraví na zkoušku GOETHE B1.

NĚMČINA PRO POKROČILÉ B2

Po absolvování tohoto kurzu se můžete pustit do běžného dialogu, budete rozumět a důstojně reagovat. Je sestavený tak, aby vás připravil na zkoušku GOETHE B2.

OBCHODNÍ NĚMČINA PRO POKROČILÉ B2

Chcete se ještě více zdokonalit v oblasti pracovního života? Po absolvování tohoto kurzu vás už vás nebude limitovat žádná jazyková bariéra. 

NĚMČINA PRO ÚČETNÍ B2 

Chcete se zlepšit v účetnictví? Zdokonalte svůj německý jazyk ve finanční sféře a pobavte se u poslechů rodilých mluvčích v podobě rozhovorů moderátora s finančním specialistou.

NĚMČINA PRO PERSONALISTY B2

S tímto kurzem  prohlubíte své německé znalosti  v oblasti managementu lidských zdrojů. Všechny výklady, slovní zásoba i cvičení jsou zaměřeny právě na HR.

NĚMČINA PRO NÁKUP A PRODEJ B2 

Pokročilá němčina je v řízení dodavatelského řetězce velkou výhodou! Proto je tento specializovaný kurz obchodní němčiny - Einkaufswesen právě pro vás.

1000 NĚMECKÝCH SLOVÍČEK

Tento kurz slouží pro zopakování a rozšíření slovní zásoby, je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Slovíčka jsou tříděna do tematických bloků. 

NĚMECKÁ SLOVÍČKA PRO ÚČETNÍ B1

Chcete rozšířit svou německou slovní  zásobu v oboru účetnictví? Slovní zásoba i cvičení v tomto profesním kurzu jsou zaměřeny právě na tento obor. 

NĚMECKÁ SLOVÍČKA PRO PERSONALISTY B1

Pracujete na pozici personalisty v zahraniční společnosti nebo vás tento obor zajímá? Tento slovíčkový kurz vám pomůže prohloubit slovní zásobu v oblasti personalistiky. 

NĚMECKÁ SLOVÍČKA PRO NÁKUP A PRODEJ

Specializovaný slovíčkový kurz obchodní angličtiny SCM - Supply Chain Management vás naučí slovní zásobu, která je v řízení dodavatelského řetězce nezbytností.

NĚMECKÁ SLOVÍČKA PRO FINANCE

Pracujete v oblasti financí a chcete zdokonalit svou němčinu ve světě peněžních toků? Čeká na vás problematika účetnictví, faktur, daní, grafů a spousta dalšího. 

NĚMECKÁ SLOVÍČKA PRO IT

Pokud pracujete v sektoru informačních technologií nebo si teprve hledáte uplatnění či vás toto téma pouze zajímá, je tento kurz pro vás správnou volbou.