OBLÍBENÉ JAZYKOVÉ KURZY

 ANGLIČTINA

Angličtina je světově nejpoužívanější jazyk, kterým mluví více než jedna miliarda lidí a pro 60 států je oficiálním jazykem.

Začněte od základů, pokračujte a už nepřestaňte. Povedeme vás angličtinou nenuceně a efektivně. Již brzy porozumíte běžným výrazům a frázím. Kurz obsahuje 6+1 tematických kapitol studia, ve kterých se kromě základních komunikačních obratů naučíte například představit se, koupit si lístky na vlak či mluvit o svých volnočasových aktivitách. Jestliže se odhadnete nesprávně a náplň kurzu vám nebude vyhovovat, můžete si do 14 dnů vybrat jiný kurz nebo požádat o vrácení peněz.

 Nic neriskujete, neváhejte a zkuste to!

 NĚMČINA

Němčinu jistě využijete v Evropě, hlavně potom u našich německy mluvících sousedů. Navíc některé výrazy jsou podobné češtině.

Základy umíte, ale když máte souvisle komunikovat chybí vám slovíčka a nejste si jisti gramatikou?Doplňujte si mozaiku toho, co umíte. Pracujte na zdokonalování svých znalostí a dostane se vám schopnosti plynně konverzovat bez základních gramatických chyb. Kurz obsahuje 6+1 měsíců studia. Jestliže se odhadnete nesprávně a náplň kurzu vám nebude vyhovovat, můžete si do 14 dnů vybrat jiný kurz nebo požádat o vrácení peněz. 

Nic neriskujete, neváhejte a zkuste to!

ŠPANĚLŠTINA

Španělština je druhým nejrozšířenějším jazykem na světě. Jeho znalost jistě oceníte v 21 státech, kde je oficiálním jazykem.

Čím déle se učíte, tím více si věříte. Kurz Španělštiny pro pokročilé B2 rozšiřuje a zdokonaluje slovní zásobu, gramatické jevy, písemný projev, schopnost porozumění a plynulého vyjadřování. Zvládnutím tohoto kurzu se studenti z úrovně B1 posouvají na úroveň B2. Jestliže se odhadnete nesprávně a náplň kurzu vám nebude vyhovovat, můžete si do 14 dnů vybrat jiný kurz nebo požádat o vrácení peněz. 

Nic neriskujete, neváhejte a zkuste to!